| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145
Dragon Pharma Retatrutide 20mg
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |
$96




