Dragon Pharma Cock Bombs 70
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: Cock-Bombs-70-DP
- Availability: In Stock
Price:
$113
| Info | |
| Package | 100 tabs (70mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Sildenafil Citrate 50mg / Tadalafil 20mg |
Dragon Pharma Cock Bombs 70
Dragon Pharma Methyl-1-Test 10mg
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methyl-1- Testosterone |
$54
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108 $120
PARA PHARMA MASTO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$123
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70




