PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-17
- Availability: In Stock
Price:
$70
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
Dragon Pharma MK 677 25mg
| Package | 100 tabs (25mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Ibutamoren |
$120
BPC 157 / TB 500 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial |
| Common name | Pentadecapeptide BPC 157 5mg , Thymosin beta 4 5mg |
$119 $133




