DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-16-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$109
$98
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$71 $79
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$81 $90
PARA PHARMA MINOXIDIL-10
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
$55
Dragon Pharma GHK-CU 50mg
| Package | 1 vial (50 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GHK-Cu 50mg |
$43




