| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
$99 $110
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
Dragon Pharma Cut Long 300
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
$102




