DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-15-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$94
$85
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
Dragon Pharma Deca 500
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$95
PARA PHARMA CIALIS 20MG
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tadalafil |
| Common name | Cialis |
$70
PARA PHARMA TURINABOL 20MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
$75




