DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-15-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$94
$85
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
DRAGON PHARMA MASTERON 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Di-Propionate |
$97
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$122 $135




