DIANABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-7-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$105
$95
| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methandienone 20mg/tab |
| Common name | Dianabol / Dbol / Methandienone |
DIANABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
Dragon Pharma Livagen
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Livagen 20mg |
$58



