Dragon Pharma Enantat 400
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP0-400
- Availability: Out Of Stock
Price:
$72
10 ml vial (400 mg/ml)
| Info | |
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
Dragon Pharma Enantat 400
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
Dragon Pharma Salbutamol
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Salbutamol |
$80
PARA PHARMA TRENBO E 200mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$98
CLOMID 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate 50mg/tab |
| Common name | Clomid |
$81 $90




