Dragon Pharma Parabolan 100
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_313
- Availability: In Stock
Price:
$80
Dragon Pharma Parabolan 100
| Info | |
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate |
Dragon Pharma Parabolan 100
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85 $94
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$108 $120




