Dragon Pharma Superdrol 10mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_334
- Availability: In Stock
Price:
$90
Dragon Pharma Superdrol 10mg
| Info | |
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methyldrostanolone |
Dragon Pharma Superdrol 10mg
Dragon Pharma L-Carnitine 500
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
$70
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$81 $90




