HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: HCG-5000-ED
- Availability: In Stock
Price:
$155
$140
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Trenbolone 50
| Package | 10 mL vial (50 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone suspension |
$65
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98 $109
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130




