Special Offers
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155
VIAGRA 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sildenafil 50 tabs, 50mg/tab |
| Common name | Viagra |
$94 $104
WINSTROL 50 ORAL Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/tab |
| Common name | Winny / Stan / Win |
$132 $147
Oral Tren 250 mcg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 100 tabs (250 mcg/tab) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methyltrienolone |
$72 $80
ACCUTANE Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Isotretinoin 20mg/tab |
| Common name | Accutane / Reducar / Roaccutane |
$96 $107
TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
$99 $110
CIALIS 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tadalafil |
| Common name | Cialis |
$94 $104
IGF-1 LR3 1mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (1 mg) |
| Common name | IGF-1 LR3 |
$115 $128
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$122 $135
Melanotan 2 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Melanotan |
$83 $93
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$95 $105
RETATRUTIDE 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Retatrutide |
$137 $153
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$95 $105
BPC 157 5MG Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
$70 $78
CJC-1295 DAC 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 DAC 5mg |
$101 $113















