Para Pharma Ipamorelin 5mg
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-Ipamorelin-5mg
- Availability: In Stock
Price:
$34
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | ipamorelin |
Para Pharma Ipamorelin 5mg
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$122 $135
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
Dragon Pharma CJC-1295 DAC 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | CJC-1295 DAC 5mg |
$58




