FEMARA 5 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: X-FEM-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$95
$86
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Letrozole 5mg/tab |
| Common name | Femara / Letrozole |
FEMARA 5 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$80
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85 $94
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
Dragon Pharma CJC 1295 NO DAC 5mg / Ipamorelin 5mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 NO DAC 5 mg, Ipamorelin 5 mg |
$62




