PROVIRON 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-120us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$105
$95
| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Mesterolone 25mg/tab |
| Common name | Proviron |
PROVIRON 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
Dragon Pharma Nolvadex
| Package | 100 tabs (20 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate |
$80
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29




