PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-12-us-dom
- Availability: Out Of Stock
Price:
$180
$162
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149 $165
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29
ARIMIDEX Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Anastrazole 1mg/tab |
| Common name | Arimidex / Adex |
$80 $89
Dragon Pharma Adipotide
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Adipotide |
$73




