ANADROL 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-1-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$147
$132
| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxymetholone 50mg/tab |
| Common name | Abomb / Oxy / A50 / ADrol |
ANADROL 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
Dragon Pharma Parabolan 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Hexahydrobenzylcarbonate |
$80
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
PARA PHARMA DECAN 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$68




