TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-10-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$110
$99
| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Chlorodehydromethyltestosterone 20mg/tab |
| Common name | Tbol / Turi / Turinabol |
TURINABOL 20 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Helios
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
$55
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$68
Para Pharma TB 500 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Thymosin beta 4 |
$34




