ANAVAR 10 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: N-2-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$125
$113
| Info | |
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 10mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
ANAVAR 10 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
Dragon Pharma Trenbolone 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate |
$84
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$125
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99 $110




