| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate 50mg/tab |
| Common name | Clomid |
PARA PHARMA CLOMID 50MG
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
$70
SUSTA 350 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$100 $111
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$98
Dragon Pharma Superdrol 10mg
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methyldrostanolone |
$90




