| Info | |
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tamoxifen Citrate 20mg/tab |
| Common name | Nolvadex |
PARA PHARMA TAMOXIFEN 20MG
BOLDO / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$117 $130
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
Dragon Pharma Proviron
| Package | 100 tabs (25 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mesterolone |
$73
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65




