BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: BW-10sd
- Availability: In Stock
Price:
$29
$26
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Info | |
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70
Dragon Pharma Clenbuterol
| Package | 1 x 100 tabs (40 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma, Europe |
| Substance | Clenbuterol Hydrochloride |
$65
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
$98 $109
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98 $109




