Beligas BPC 157 5mg
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: BPC-157-5mg
- Availability: Out Of Stock
Price:
$56
Beligas
| Info | |
| Package | BPC 157 2 mL vial + 3 mL bac water |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | BPC-157 Pentadecapeptide |
Beligas BPC 157 5mg
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90
Dragon Pharma Enantat 400
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
$72
TRENBO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Trenbolone Enanthate |
$131 $145




