Beligas Cypo Testosterone 250
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Cypo-Testosterone-250
- Availability: Out Of Stock
Price:
$57
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 250 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Cypionate |
Beligas Cypo Testosterone 250
Dragon Pharma Thymosin Alpha-1
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Thylmalfasin |
$80
PARA PHARMA DECA / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$80
MASTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$95 $105
Para Pharma Sermorelin 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sermorelin 5mg |
$34




