Beligas Tren-Test-Mast-Short 150
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Tren-Test-Mast-Short-150
- Availability: Out Of Stock
Price:
$75
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 150 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Trenbolone Acetate, Testosterone Propionte, Drostanolone Propionate |
Beligas Tren-Test-Mast-Short 150
MINOXIDIL-10 PARA PHARMA EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
$117 $130
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99 $110
Dragon Pharma Helios
| Package | 10 ml vial (5.8 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Mix of Clenbuterol and Yohimbine |
$55




