Beligas Tri Testosterone Lite 350
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Tri-Testosterone-Lite-350
- Availability: Out Of Stock
Price:
$82
Beligas
| Info | |
| Package | 10 mL vial (300 mg/mL) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Enanthate, Testosterone Cypionate,Testosterone Propionate |
Beligas Tri Testosterone Lite 350
Dragon Pharma L-Carnitine 500
| Package | 1 vial (10 ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | L-Carnitine 500 |
$70
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
ANAVAR 10 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 10mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
$113 $125




