Beligas Tri Testosterone Pro 400
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Tri-Testosterone-Pro-400
- Availability: Out Of Stock
Price:
$97
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 400 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Cypionate,Testosterone Decanoate, Testosterone Enanthate |
Beligas Tri Testosterone Pro 400
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70
Para Pharma Retatrutide 10mg
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Retatrutide |
$64
PARA PHARMA LONG STACK 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$98
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$71 $79




