Beligas Testosterone Trenbolone Long 300
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Testosterone-Trenbolone-Long-300
- Availability: Out Of Stock
Price:
$102
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 300 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Testosterone Enanthate, Trenbolone Enanthate |
Beligas Testosterone Trenbolone Long 300
PARA PHARMA CIALIS 20MG
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Tadalafil |
| Common name | Cialis |
$70
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
$70
WINSTROL 10 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 10mg/tab |
| Common name | Winstrol / Winny / Stan |
$89 $99
Bacteriostatic Water 5x10ml Para Pharma
| Package | 5 x 10ml Vials |
| Manufacturer | Para Pharma International |
| Raw Material | Sterile water, benzyl alcohol |
$70




