Beligas Tren-Test-Mast-Short 150
- Brand: Beligas Pharmaceutical
- Product Code: Tren-Test-Mast-Short-150
- Availability: Out Of Stock
Price:
$75
Beligas
| Info | |
| Package | 10 ml vial ( 150 mg/ml ) |
| Manufacturer | Beligas Pharmaceutical |
| Substance | Trenbolone Acetate, Testosterone Propionte, Drostanolone Propionate |
Beligas Tren-Test-Mast-Short 150
Dragon Pharma Halotestin
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Fluoxymesterone |
$90
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$68
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81 $90




