Valkyrie BOLDO 250
- Brand: Valkyrie Pharmaceutical
- Product Code: C-7
- Availability: In Stock
Price:
$74
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Valkyrie Pharmaceutical |
| Substance | Boldenone Undecylenate 250 mg/ml |
| Common name | Equipoise |
Valkyrie BOLDO 250
DRAGON PHARMA WINSTROL 50 INJECT
| Package | 10 mL vial (50 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Stanozolol |
$75
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98 $109
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81 $90




