BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-9-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$110
$99
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA PRIMO 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$125
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149 $165
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
Dragon Pharma Testagen
| Package | 1 vial (powder form) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Testagen 20mg (Bioregulator) |
$60




