| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85 $94
Dragon Pharma Winstrol Oral 10mg
| Package | 100 tabs (10 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Stanozolol |
$50
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29
RETATRUTIDE 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial (10 mg) |
| Common name | Retatrutide |
$137 $153




