BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-8-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$120
$108
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 500mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
BOLDO 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
PARA PHARMA MINOXIDIL-10
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Minoxidil 10mg/tab |
| Common name | Minoxidil |
$55
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$48
Dragon Pharma SLU-PP-332
| Package | 500 mcg/ 100 tabs |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | SLU-PP-332 |
$90




