Dragon Pharma EQ 500
| Info | |
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate |
Dragon Pharma EQ 500
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99 $110
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
Dragon Pharma Accutane
| Package | 100 tabs (20 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Isotretinion |
$118




