Dragon Pharma BPC 157 5mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: BPC-157-DP
- Availability: In Stock
Price:
$39
This product comes as powder form. It needs to be mixed with Bacteriostatic Water
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Pentadecapeptide BPC 157 |
Dragon Pharma BPC 157 5mg
TESTO E 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$98 $109
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$108 $120
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
Dragon Pharma Sermorelin 5mg
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Sermorelin 5mg |
$43




