CJC-1295 DAC 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: PP-CJC-1295-DAC-5mg-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$113
$101
| Info | |
| Package | 1 vial (5 mg) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | CJC-1295 DAC 5mg |
CJC-1295 DAC 5mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma Enantat 400
| Package | 10 ml vial (400 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Eananthate |
$72
AROMASIN 25 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Exemestane 25mg/tab |
| Common name | Aromasin |
$103 $114
TREN MIX 350mg/ml Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate 100mg/ml Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | ParaPharma Tren MIX |
$95 $105
HCG 5000iu Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$140 $155




