Dragon Pharma Cut Long 300
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: a300-df
- Availability: In Stock
Price:
$102
| Info | |
| Package | 10 ml vial (300 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Trenbolone Enanthate, Testosterone Enanthate, Drostanolone Enanthate |
Dragon Pharma Cut Long 300
Dragon Pharma Dianabol 50mg
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Methandrostenolone |
$120
PARA PHARMA ANAVAR 50MG
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxandrolone 50mg/tab |
| Common name | Anavar / Oxan / Var |
$275
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85 $94




