Dragon Pharma Tirzepatide 10mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DP-TIR-10MG
- Availability: In Stock
Price:
$137
| Info | |
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Tirzepatide |
Dragon Pharma Tirzepatide 10mg
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$95 $105
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
Dragon Pharma T3
| Package | 100 tabs (25 mcg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Liothyronine Sodium |
$58
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$81 $90




