CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-17-us-d
- Availability: In Stock
Price:
$110
$99
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
Dragon Pharma TREN / TEST 350
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Mix of Trenbolone Enanthate 100mg and Testosterone Enanthate 250mg |
$90
MASTO E 200 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | Masteron Enanthate |
$149 $165
Long Stack 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Enanthate 100mg/ml; Trenbolone Enanthate 100mg/ml; Testosterone Enanthate 100mg/ml; |
| Common name | Long Stack For Cutting Cycle |
$122 $135
PARA PHARMA BOLDO / TEST 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA BOLDO / TEST 400 |
$80




