Dragon Pharma Anavar 50mg
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: DPA-50
- Availability: Out Of Stock
Price:
$260
| Info | |
| Package | 100 Tabs (50mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Oxandrolone |
Dragon Pharma Anavar 50mg
PARA PHARMA SUSTA 350mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Sustanon 350 mg/ml |
| Common name | Sustanon |
$65
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
Dragon Pharma KLOW 80mg
| Package | 1 vial |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | KPV 10 mg ,BPC 157 10mg, TB500 10mg, GHK-Cu 50mg |
$159




