DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-16-us-dom
- Availability: In Stock
Price:
$109
$98
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Dacanoate 300mg/ml |
| Common name | Nandrolone / Deca |
DECAN 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
PARA PHARMA MASTO P 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Masteron |
$65
TESTO C 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$81 $90
PARA PHARMA CUTSTACK 150mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$70
Dragon Pharma 1-Test Cyp 100
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Dihydroboldenone cypionate |
$60




