PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-15
- Availability: In Stock
Price:
$48
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
PARA PHARMA TESTO E 400mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 400mg/ml |
| Common name | Testosterone Enanthate |
$65
BPC 157 / TB 500 10mg Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | 1 vial |
| Common name | Pentadecapeptide BPC 157 5mg , Thymosin beta 4 5mg |
$119 $133
TESTO E 250 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 250mg/ml |
| Common name | Tetosterone Enanthate |
$81 $90
Dragon Pharma Test Blend 350
| Package | 10 mL vial (350 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Testosterone Enanthate 200mg , Testosterone Cypionate 100mg , Testosterone Propionate 50mg |
$68




