PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
- Brand: Para Pharma
- Product Code: M-15
- Availability: In Stock
Price:
$48
| Info | |
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
PARA PHARMA DECAN P 150mg/ml (NPP)
Winstrol 50 Inject Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Stanozolol 50mg/ml |
| Common name | Winstrol |
$95 $105
Dragon Pharma Kisspeptin
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Kisspeptin 10mg |
$41
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
$68
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130




