Dragon Pharma 1-Test Cyp 100
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_306
- Availability: In Stock
Price:
$60
Dragon Pharma 1-Test Cyp 100
| Info | |
| Package | 10 mL vial (100 mg/mL) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Dihydroboldenone cypionate |
Dragon Pharma 1-Test Cyp 100
Para Pharma Suspension 100
| Package | 10ml vial, 100mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Testosterone Suspension |
$40
CUT STACK 150 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone P 50mg/ml; Trenbolone A 50mg/ml; Drostanolone P 50mg/ml; |
| Common name | Cutstack For Cutting Cycle |
$99 $110
BOLDO 300 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$99 $110
Dragon Pharma Livagen
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | Livagen 20mg |
$58




