| Info | |
| Package | 100 tabs (1 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Anastrozole |
Dragon Pharma Arimidex
PRIMO 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Methenolone Enanthate 100 mg/ml |
| Common name | Primobolan |
$162 $180
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29
PARA PHARMA DIANABOL 100 INJECT 100mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Metandienone |
| Common name | Dianabol |
$68




