Dragon Pharma Aromasin
| Info | |
| Package | 100 tabs (25 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Exemestane |
Dragon Pharma Aromasin
Dragon Pharma GHRP-6
| Package | 1 vial (10 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Raw Material | GH Releasing peptide 6 |
$58
BACTERIOSTATIC WATER Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
$26 $29
PARA PHARMA BOLDO 300mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Boldenone Undecylenate 300mg/ml |
| Common name | Boldenone / Equipoise |
$68
PARA PHARMA DECAN 500mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 500mg/ml |
| Common name | Nandrolone Decanoate |
$90




