Dragon Pharma Clomid
| Info | |
| Package | 100 pills (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Clomiphene Citrate |
Dragon Pharma Clomid
Decan 500 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 10ml vial, 500mg/ml |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
$108 $120
Dragon Pharma TB 500 / BPC 157 10mg
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Pentadecapeptide BPC 157 5mg , Thymosin beta 4 5mg |
$69
DECA / TEST 400 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate 200mg/ml Testosterone Enanthate 200mg/ml |
| Common name | PARA PHARMA DECA / TEST 400 |
$117 $130
PARA PHARMA TESTO C 250mg/ml
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Cypionate 250mg/ml |
| Common name | Testosterone Cypionate |
$52




