Dragon Pharma Cut Mix 150
- Brand: Dragon Pharma
- Product Code: v_303
- Availability: In Stock
Price:
$70
Dragon Pharma Cut Mix 150
| Info | |
| Package | 10ml vial (150mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Drostanolone Propionate, Testosterone Propionate, Trenbolone Acetate |
Dragon Pharma Cut Mix 150
TRENBO A 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Trenbolone Acetate 100mg/ml |
| Common name | Trenbolone Acetate |
$99 $110
Dragon Pharma Retatrutide 20mg
| Package | 1 vial (20 mg) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Retatrutide |
$96
DECAN P 150 (NPP) Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Nandrolone Phenylpropionate 150mg/ml |
| Common name | Deca / Nandrolone |
$85 $94
ANADROL 50 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 Pack 100 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Oxymetholone 50mg/tab |
| Common name | Abomb / Oxy / A50 / ADrol |
$132 $147




