Dragon Pharma Deca 500
| Info | |
| Package | 10 ml vial (500 mg/ml) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Nandrolone Decanoate |
Dragon Pharma Deca 500
PARA PHARMA PROVIRON 25MG
| Package | 1 Pack 50 Tabs |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Mesterolone 25mg/tab |
| Common name | Proviron |
$50
TESTO P 100 Para Pharma EXPRESS US DOMESTIC
| Package | 1 vial (10 ml/vial) |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Substance | Testosterone Propionate 100mg/ml |
| Common name | Testosterone Propionate |
$71 $79
Dragon Pharma Winstrol Oral 50mg
| Package | 100 tabs (50 mg/tab) |
| Manufacturer | Dragon Pharma |
| Substance | Stanozolol |
$110
PARA PHARMA HCG 5000iu
| Package | 1 vial 5000 IU, 2ml bacteriostatic water ampoule |
| Manufacturer | Para Pharma |
| Raw Material | Human Chorionic Gonadotropin |
$70




